Автокресло дитяче Kinderkraft Xpedition Isofix 0-36kg Red

  • Виробник: KinderKraft
  • Код товару: 4537
  • Наявість: Закінчився       Безкоштовна Доставка!
  • 9 290 грн
  • 8 790 грн


XPEDITION - безпечне обертове автокрісло (EASY SPIN 360 °) з вбудованою основою. Він дозволяє легко та швидко повернути сидіння боком до дверей. Завдяки функції RECLINING можна змінювати кут нахилу однією рукою. Це безпечне крісло для дитини – має міцний корпус, додаткове посилення підголівника: H-GUARD System та боковин: SIDE PROTECT SYSTEM.

Система EASY SPIN 360 ° дозволяє обертати сидіння навколо власної осі. Ви покладете його обличчям до себе, щоб було легше пристебнути дитину внутрішніми ременями.    

Посилений підголовник має 3 шари, завдяки чому захищає голову та шийний відділ хребта при бічному та задньому ударі.    

Корпус сидіння спеціально посилений, завдяки чому він поглинає силу удару та забезпечує велику безпеку при бічних зіткненнях.
        
Функція RECLINING дозволяє однією рукою регулювати кут нахилу сидіння та встановлювати його у положення лежачи або сидячи.    

Сидіння оснащене системою ISOFIX, завдяки чому його правильна установка в автомобілі проста та інтуїтивно зрозуміла.    

Верхній ремінь безпеки забезпечує додаткову стабілізацію сидіння у разі аварії. Сильно розтягнуте сидіння не дає обертатися.
        
2 напрямки руху

  • Автокрісло XPEDITION можна встановити проти руху (RWF), тому ви зможете перевозити дитину вагою до 18 кг у максимально безпечному положенні. Старших дітей перевозять обличчям вперед (FWF) – опціонально від 9 кг.

Від народження до 36 кг.

  • Автокрісло XPEDITION призначене для дітей від 0 до 36 кг. Ви купуєте одне автокрісло, і воно служить вам довгі роки! У міру зростання дитини ви зможете легко регулювати спосіб кріплення та кріплення карапуза.

5 позицій водія

  • Сидіння має можливість регулювання кута нахилу сидіння. У положенні FWF його можна встановити в 4 положення, в RWF - в 1. Малюк хоче подрімати за кермом? Просто відрегулюйте нахил сидіння!

Вага: 12,5 kg

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Автокресло дитяче Kinderkraft Xpedition Isofix 0-36kg Red, 4537, KinderKraft, Автокрісло з народження до 12 років. Група 0+/1/2/3 (0-36 кг)