Барбі - Гардеробна кімната Barbie gbk10

  • Виробник: Mattel
  • Код товару: gbk10
  • Наявість: Закінчився      
  • 2 700 грн


Гардеробна кімната Barbie надихає дітей на створення нескінченних образів та історій! Цей сучасний рожевий шафа більше 60 см в ширину має більше 10 поличок для зберігання речей і стійку для одягу, яка крутиться, а також дзеркало в повний зріст і робочий стіл. В наборі йде лялька Barbie, а також понад 25 одиниць одягу та аксесуарів. Зберігайте і демонструйте одяг в скриньках, на полицях і стелажах. Вішалка для одягу крутиться - просто поверніть ручку, щоб прокрутити стійку, і виберіть наряд.

Діти можуть використовувати підставку для ляльок та дзеркало для створення і демонстрації своїх образів; потім використовуйте стіл і аксесуари для гри з друзями. Діти навіть можуть кастомизировать пробковою дошку, яка висить над столом, за допомогою наклейок. Гардеробна кімната Barbie йде з чотирма додатковими завершеними образами, включаючи аксесуари на будь-який випадок: модний наряд на день, вечірній образ, одяг педіатра і спортивний костюм для підводного плавання з маскою і ластами. Також діти можуть використовувати наклейки, щоб прикрасити робочий стіл. Коли гра буде завершена, складіть речі і закрийте шафа, щоб зберігати його або взяти з собою куди завгодно! Для перенесення шафи є зручна ручка.

У набір "Гардеробна кімната" Barbie входить лялька Barbie в модному вбранні та аксесуарах, а також понад 25 додаткових аксесуарів, що дозволяють створювати нові образи. Лялька не може стояти самостійно. Кольори та аксесуари можуть відрізнятися.

Вік: від 3 років.
Виробник: Mattel (США).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Барбі - Гардеробна кімната Barbie gbk10, gbk10, Mattel, Ляльки Barbie і аксесуари