Дитячий шезлонг - гойдалка 2в1 з пультом Kinderkraft Lumi Wooden Grey

  • Виробник: KinderKraft
  • Код товару: 4119
  • Наявість: У наявності       Безкоштовна Доставка!
  • 5 090 грн
  • 4 590 грн


Знайомтесь, LUMI - шезлонг-гойдалка, яка швидко заколисує вашого малюка. Замість класичного похитування вперед-назад малюк похитується боком, що відповідає погойдування на руках у батьків - це рух відомий і приємний для малюка, завдяки якому малюк швидше заспокоїться і розслабиться. Електрична шезлонг-гойдалка LUMI має вбудовану панель із 12 мелодіями, що також дозволяє змінювати швидкість гойдання за 5 кроків. Він також має вбудований таймер, який можна встановити на 8, 15 чи 30 хвилин. Крім того, LUMI має цілих 12 вбудованих мелодій, але при цьому має USB-роз'єм та функцію Bluetooth, завдяки якій ви можете програвати улюблені пісеньки вашого малюка. Крім того, до цієї гойдалки додається пульт дистанційного керування - вам не доведеться відриватися від своїх занять, щоб вимкнути гойдання.

Хитання з боку на бік

LUMI м'яко похитує дитину з боку на бік. Качаюче рух відповідає розгойдування батька на руках, завдяки чому малюк знаходиться в спокої та безпеці. Вибивала має вбудований таймер (8, 15 і 30 хвилин) і 5 рівнів регулювання швидкості гойдання.

Bluetooth та USB

LUMI дозволяє підключити телефон через Bluetooth або USB для відтворення улюбленої пісні дитини (у форматах mp3, wav, mva).

Вибивала і рокер в одному
Шезлонг-качалка два в одному

LUMI - це продукт 2 в 1. Він діє як шезлонг та гойдалка. Щоб перетворити гойдалку на шезлонг, все, що вам потрібно зробити, це зафіксувати ноги одним рухом.

Панель управління

Зручна панель дозволяє регулювати інтенсивність вібрацій та мелодій (в шезлонг вбудовано 12 мелодій).

Дистанційне керування для керування

Клавіша LUMI оснащена пультом дистанційного керування для керування вібраціями та мелодіями. Завдяки цьому вам не доведеться щоразу звертатися до гойдалки, коли потрібно зменшити вібрацію або переключити пісні.

Регульована іграшкова пов'язка на голову.

Регульоване оголов'я LUMI можна прикріпити з обох боків. У комплекті 2 плюшеві іграшки з кліпсами, які сподобаються вашому малюкові. Качалку не можна носити за оголов'я.

Для дітей віком 0+ (до 9 кг)
Вага випорожнення 3,1 кг

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Дитячий шезлонг - гойдалка 2в1 з пультом Kinderkraft Lumi Wooden Grey, 4119, KinderKraft, Заколисуючі центри