Хот Вілс Напад токсичної горили Hot Wheels Toxic Gorilla GTT94

  • Виробник: Mattel
  • Код товару: GTT94
  • Наявість: У наявності      
  • 3 050 грн


Трек Хот Вілс Напад токсичної горили Hot Wheels Toxic Gorilla GTT94

Отруйна горила атакує заправну станцію та ремонтну майстерню у місті Гарячі колеса, намагаючись розчавити їх величезним транспортером! Тільки ваші епічні трюки можуть зупинити його! На додаток до гігантської горили в набір також входить пускова установка, що настроюється, яка дозволяє відправляти бамперні машини за трьома захоплюючими маршрутами, щоб допомогти перемогти ворога. Горила відповідає на напад різнокольоровими вогнями та різними звуками. Але пам'ятайте - промахнувшись по меті, ви тільки розлютите горилу. Він також може вас "хруснути"! Відкрийте для себе масу задоволення, запустивши іграшкову машинку Hot Wheels в масштабі 1:64 і спостерігаючи за реакцією горили. Ви також можете комбінувати конструкцію з іншими наборами Hot Wheels завдяки численним точкам з'єднання на основі. Кольори та прикраси можуть відрізнятися.

Ігровий набір Hot Wheels Напад токсичної горили:

Набір Hot Wheels City Gorilla Set Toxic Attack кидає виклик уяві – переможіть зловісного ворога за допомогою епічних трюків!
У вас є 3 різних способи виграти з пусковою установкою, що настроюється. Але пам'ятайте - якщо ви промахнетеся по меті, ви тільки розсердите горилу, і вона світитиметься і видаватиме звуки. Він також може вас "хруснути"!
Різні вогні та звуки показують, наскільки горила розлютована. Якщо він «з'їсть» ваш автомобіль, він відригне. Але коли ви переможете його, він упаде і стане синім.
У наборі є багато дивовижних можливостей для вивчення – рухомі шланги у ТРК та спеціальний механізм у майстерні. Три різні маршрути запрошують вас постійно грати та відкривати для себе нові можливості.
Можна комбінувати з іншими ігровими наборами Hot Wheels (продаються окремо) завдяки численним точкам підключення на базі, що відкриває безмежні можливості гонок.
Hot Wheels City Gorilla Отруйна атака наповнена дією і є ідеальним подарунком для дітей віком від 5 років і старше, особливо для тих, хто любить захоплюючі випробування та пригоди в стилі Hot Wheels.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Хот Вілс Напад токсичної горили Hot Wheels Toxic Gorilla GTT94, GTT94, Mattel, Треки та машинки Хот Вілс - Hot Wheels