Little Tikes 656156 Дитяча аптечка першої допомоги - маленький лікар

  • Виробник: Little Tikes
  • Код товару: 656156
  • Наявість: Закінчився      
  • 1 140 грн


Валіза для аптечки + аксесуари 656156 від Little Tikes. Діти можуть навчитися співчуття, турботи та відповідальності, піклуючись про своїх друзів та сім'ю та допомагаючи їм за допомогою реалістичної аптечки Little Tikes. Цей забавний набір першої допомоги включає 25 реалістичного виглядають медичного приладдя, включаючи маску для обличчя, дезінфікуючий засіб для рук, пов'язку, тюбик з маззю, книгу першої допомоги, пінцет, ножиці, охолодний пакет, шпателі для язика, термометр, 9 бинтів, 2 рулони бинтів, 5 тампонів. та аптечку. Бінти, термометр, шарф, маска для обличчя та інші аксесуари спонукають дітей винахідливо розігрувати рольові ігри та дізнаватись про надання першої допомоги. Найкраще те, що зручний чохол для перенесення вміщує всі ваші аксесуари, засувається на місце і має зручну ручку для перенесення, що дозволяє швидко переміщатися з кімнати до кімнати.

Характеристика продукту:

практична та містка валіза з ручкою для перенесення
25 реалістично медичного приладдя, включаючи маску для обличчя, дезінфікуючий засіб для рук, пов'язку, тюбик з маззю, книгу першої допомоги, пінцет, ножиці, охолоджувальний пакет, шпателі для язика, термометр, 9 бинтів, 2 рулони бинтів, 5 тампон.
Ілюстрований посібник з надання першої допомоги
перший такий багатий набір, який пропонує можливість рольової гри та веселощів, допомагаючи
освітні та соціальні цінності
додаткова інформація
Розмір упаковки: 20 х 36 х 13 см.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Little Tikes 656156 Дитяча аптечка першої допомоги - маленький лікар, 656156, Little Tikes, Дитячі набори лікаря, ветеринара