Морський бій - гра зі світловими та звуковими ефектами Noris 6104435

  • Виробник: Noris
  • Код товару: 6104435
  • Наявість: Закінчився      
  • 1 430 грн


Гра Noris Electronic ship  зі світловими та звуковими ефектами — це версія гри про кораблі, відомої поколінням! Ця гра подарує задоволення як старшим, так і маленьким учасникам. Мета гри залишається незмінною: потопити всі ворожі кораблі. Це чудовий спосіб провести час разом із сім'єю. Дитина може розвивати стратегічне мислення. Веселощі не буде кінця.

характеристика: 

- Мета гри -  потопити всі кораблі суперника. Після будівництва перегородки кожен гравець розміщує свої кораблі (невидимі для іншого гравця) у будь-якому полі свого плану гри.
- Кораблі не можуть безпосередньо торкатися один одного.
- Гравець, який має хід у даний момент, дає координати своєму супернику, наприклад, "C3".
- Суперник перевіряє, чи було влучено в будь-який з його кораблів, і натискає червону кнопку, що означає влучення, або білу кнопку, що означає воду, вибух або шум води відповідно.
- Коли снаряд потрапляє у воду, світло гасне.
- При попаданні вогні блимають по черзі.
- Гравець, який зробив кидок, позначає відповідне поле, наприклад, «C3», на своєму плані, розміщеному на перегородці, використовуючи червону заглушку у випадку «влучення» або білу заглушку у випадку «води».
- Суперник позначає удар, який він отримав на своєму кораблі, червоною пробкою. Поки гравець б’є, він може продовжувати кидати.
- Розрахований на  2 гравців.

Noris  – компанія, що належить німецькому концерну Simba Dickie Group. Zoch zum Spielen є одним із найбільших виробників настільних ігор у Європі. Пріоритетом для них є забезпечення високої якості іграшок. Діти в усьому світі дізналися про переваги їх продукції.

  • Вік:  від 5 років
  • Розміри виробу:  29,5 х 28 х 6,3 см (валіза)
  • Розмір упаковки:  39,7 х 30,1 х 7,4 см

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Морський бій - гра зі світловими та звуковими ефектами Noris 6104435, 6104435, Noris, Настільні ігри