Трек Хот Вілс Легендарний мега гараж Hot Wheels City Ultimate Garage GJL14

  • Виробник: Mattel
  • Код товару: gjl14
  • Наявість: У наявності      
  • 5 720 грн


Запрошуємо в НЕЙМОВІРНУ пригоду в найвищому легендарному гаражі, новинці 2020 року, який пропонує безліч різноманітних сюжетів та ігор з машинками! Цей величезний ігровий набір вміщує понад 100 машинок на паркувальних місцях та несподіваного суперника – Робо-Ті-Рекса, який буде розбурхувати дитячу уяву! Робо-Ті-рекса потрібно підняти на вершину і вибрати один з режимів - коли він спокійно чатує на жертву, або коли він полює, для ще більш захоплюючої гри!

Діти зможуть підняти 2 машинки на верх за допомогою ручного підйомника. Звідти вони з'їдуть вниз багатоповерховим гаражем, тікаючи від злого Робо-Ті-рекса! Приєднується до інших наборів Hot Wheels (продаються окремо), містить 2 машинки Hot Wheels у масштабі 1:64, а також підтримує функцію цифрової гри Hot Wheels™ id (портал продається окремо)! Змагайтеся з суперниками, рятуйтеся від Робо-Ті-рексу та перемагайте!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Трек Хот Вілс Легендарний мега гараж Hot Wheels City Ultimate Garage GJL14, gjl14, Mattel, Треки та машинки Хот Вілс - Hot Wheels